Vyhľadávanie

1. kolo: DEPORTIVO 3:1 FC Podhradie

11.08.2001 14:15

Prognózy boli naplnené a zápas to bol vyrovnaný. Oba celky začali opatrne. Podhradie hrozilo najmä Macháčom, ktorý bol mozgom Podhradia. Šance sa striedali na oboch stranách a vedenia sa ako prvé v zápase ujalo Podhradie - 0:1. Deportivo sa znažilo čo najskôr vyrovnať a podarilo sa mu to zásluhou Radovana Kopinca, ktorý vsietil prví gól Deportiva v súťažnom ročníku 2008/2009 - 1:1. Do polčasu sa šance striedali na oboch stranách ujala už len jedna a to strela na dvakrát v podaní Patrika Kostelanského,ktorý strelil gól od pravej žrde svätyňe gólmana Podhradia - 2:1 . Z prvého polčasu ešte stojja za zmienku výborné výkony Marcela Ondrejičku v bráne Deportiva. Najmä jeho "roznožka" bola krásna a hlavne efektívna. V druhom polčase obe mužstvá pokračovali v spaľovaní šancí. Podhradie dokázalo sem-tam dostať Depor pod tlak ale nebolo to nič vážnejšie vzhľadom na to,že strely z diaľky nemohli brankarského mága v bráne Deportiva nijak vážnejšie ohroziť. Deportivo hralo v druhom polčase už zväčša na brejky a snažilo sa poistiť svoj náskok. To sa podarilo zhruba dve minúty pred koncom ked Konušík dlhou loptou našiel Kostelanského proti ktorému z brány vybehol gólman Podhradia ale Kostelanský ju stihol nezištne prihrať Ďurišovi a ten už vedel čo s loptou - 3:1. Zápas sa ako vždy niesol v duchu nervozity ako to už medzi týmito súpermi býva. Nie vysokú ale určite pridal do Deporu kvalitu aj Marián Stráňovský, ktorý vedel vpredu podržať loptu a do mužstva vniesol novú poztívnu energiu a elán. Deportivo sa v tomto zápase muselo zaobísť bez tvorcu hry Cingela a ofenzívneho obrancu Martinku.

Deportivo : Marcel Ondrejička - Dušan Konušík, Rastislav Hruškovič, Michal Rezák, Marián Stráňovský, Michal Ďuriš, Patrik Kostelanský, Radovan Kopinec, Ján Luhový
Priebeh : 0:1 , 1:1 , 2:1 , 3:1
Góly : Radovan Kopinec, Patrik Kostelanský, Michal Ďuriš