Vyhľadávanie

10.kolo: DEPORTIVO 7:1 Podhradie

11.08.2001 14:26

Prvé jarné kolo nám vyšlo výborne, po dobrom výkone sme vyhrali vysoko a jasne 7:1. Čakal sa vyrovnanejší zápas ale napokon súper môže byť rád že inkasoval len sedem krát. Celý zápas sme mali pod kontrolov i keď v prvom polčase sa nám nedarilo dostávať do šancí. Súper dal síce prvý gól ale bol to aj ich posledný v celom zápase. Bolo len otázkou času kedy vyrovnáme a strelíme vedúci gól. Druhý polčas už bol plne v réžií Deportiva, rozdiel v skóre narastal i keď mohol narásť ešte vyššie. Podhradie sa zmohlo len na nakopávané lopty s ktorími sme si väčšinou poradili. Marcel sa v bráne musel aj nudiť ale keď bolo treba bol spolahlivý a dobre rozohrával. Za gól nemohol. Nedá mi nepochváliť vynikajúci výkon novej posily Tona Červenca ktorý sa ihneď uviedol hattrickom. Dobre však zahrali všetci a nový hráči potvrdili, že sú posilami pre mužstvo. V druhom kole sa stretneme s Kokmils, ktorí prekvapujúco porazili aj bez Džejka Pegonet 6:3. Čiže žiadne podceňovanie! S Radom Kopincom to vyzerá na dlhšiu absenciu a uvidíme ako dopadne Peter v nemocnici. Vďaka všetkým za dobrý výkon a budúce kolo dúfam minimálne taká účasť ako dnes.

Deportivo 7:1 Podhradie (3:1)

góly: Červenec 3, Ušiak, Šebesta, Hanták, Ďuriš

zostava: Ondrejička, Ušiak, Martinka, Ďuriš, Hanták, Kostelanský, Šebesta, Červenec