Vyhľadávanie

12. kolo: DEPORTIVO 8:3 Reds

11.08.2001 14:28

Po dobrom a disciplinovanom výkone sa zrodila zaslúžená výhra. Zápas sme začali dobre, z prvých šancí sme sa ujali vedenia 2:0. Hru sme kontrolovali, ale po zbytočnej chybe sme dostali gól a následne sa súperovi podarilo dokonca po peknej strele vyrovnať. Hrali sme kombinačný futbal ale chýbala väčšia presnosť vo finálnej fáze, či už presnejšia prihrávka alebo lepšie zakončenie. Polčas sme nakoniec vyhrali, po peknej prihrávke a dobrom zakončení sme sa dostali opäť do vedenia. V druhom polčase sa obraz hry nezmenil, stále sme boli lepší, odskočili sme na rozdiel dvoch gólov ale nedôrazom v bránení Reds znížli na 4:3. Súper mohol vyrovnať, ale viacerými dobrými zákrokmi podržal Marcel v bráne. Po peknej individuálnej akcií sme zvýšili na 5:3, čo zlomilo odpor protivníka a troma peknými gólmi rozhodli o konečnom víťazstve 8:3. Pochválil by som všetkých za dobrý bojovný výkon, nikto nehral zle, vyzdvihol by som výkon Jančiho, ktorý podľa mňa odohral svoj najlepší zápas. Rozhodcov výkon opäť takmer bezchybný, len škoda že od budúceho týždňa by mal pískať starý známy Mirek, ale nie je to potvrdené.

Deportivo 8:3 Reds (3:2)

góly: Hanták 4, Ďuriš 2, Cingel, Martinka

zostava: Ondrejička, Rezák, Luhový, Martinka, Ušiak, Cingel, Hanták, Ďuriš