Vyhľadávanie

2. kolo: DEPORTIVO 2:6 Roda 1101

11.08.2001 13:39

DEPORTIVO 2:6 Roda 1101

Zaslúžená prehra v druhom našom zápase. Súper bol skúsenejší, hral to čo potreboval a trestal každú našu chybu, ktorých bolo veľmi veľa na to aby sme mohli vyhrať. Nehrali sme vôbec to čo sme si povedali, vyhrávali sme 1:0 ale namiesto hry na protiútoky sme kopili chybu za chybou. Roda bola veľmi efektívna, v podstate z každej strely sme dostali gól. Rezymu v bráne sa však nič nedalo vyčítať. Smerom dopredu to bolo veľmi zlé, na ich brankára sme možno vystrelili 4 krát a tak sme nemohli čakať nič iné ako prehru. Snaha urobiť niečo s výsledkom sa nedá uprieť, ale bol z toho len taký platonický tlak. V druhom polčase išiel do brány Marcel, ale ani on nestačil na gól na 4:1, ktorý sme im doslova darovali po veľmi zlej rozohrávke na začiatku druhého polčasu. Tento gól rozhodol definitívne o našej prehre. Nevedeli sme sa vôbec presadiť do ich obrany, naopak inkasovali sme ďalšie góly z protiútokov. Na tento zápas treba čo najskôr zabudnúť, predsa nehráme od začiatku sezóny, čiže nám v podstate o nič nejde. Ale nikto nemá rád prehry a tým duplom po zlom výkone. Musíme hrávať hlavne zo zabezpečenej obrany, nemáme hráčov na hru do plných a hlavne vyvarovať sa toľkým zbytočným chybám. Zabudnúť na tento zápas a sústrediť sa na ďalšie kolo.

Deportivo 2:6 Roda 1101 (1:3)