Vyhľadávanie

2. kolo: DEPORTIVO 7:1 Kokmils

11.08.2001 14:17

Derby prinieslo od začiatku zápasu svižný futbal najmä zo strany Deportiva, ktoré začalo veľmi aktívne a vytvorilo si množstvo šancí, ale nedokázalo ich zužitkovať. Za tutovky možno označiť najmä šancu Kostelanského, ktorý netrafil prázdnu bránu a podobnú šancu zahodil aj Ďuriš. Kokmils mali problémy najmä s rozohrávkou ,ktorú im dobre napádali hráči Deporu. Prvý gól padol až po ukážkovej kombinácii Miška Ďuriša s Peťom Cingelom ked si vymenili loptu narážačkou a Ďuriš využil svoju šancu ako vždy s rozumom, povedľa padajúceho brankára hostí. V prvom polčase zahodili svojú jedinú šancu Kokmils, ked Ondrejička vystihol prihrávku Maťa Birošíka. Deportivo hralo aj v druhom polčase s chuťou a elánom i napriek k tomu, že viacerí hráči sa v piatok zabávali na jarmoku (alebo na chate - Rasťo ). V druhom polčase už Deportivo dokázalo lepšie využívať svoje príležitosti. Niektoré akcie boli naozaj ukážkové. Napríklad akcia na jeden dotyk po osi Ďuriš-Kostelanský-Cingel ked akciu zakončil gólom posledne menovaný. Další gól pridal Ďuriš ked čiernu prácu pred brankárom Kokmils robil Kostelanský. Nikto z Kokmils nedokázal zastaviť gólostroj menom Ďuriš a ten po presnej Kostelanského prihrávke vonkajším nartom pridal další gól Deporu. Ďalšie góly pridali Cingel a najmä Konušíkov gól bol pekný. Zatiaľ čo Deportivo valcovalo Kokmils v bráne domácich sa nudil Marcel Ondrejička. Jeho trápenie skončilo až v závere zápasu ked po chybe Rasťa Hruškoviča korigovali Kokmils na konečných 7:1 pre Depor.

Deportivo : Marcel Ondrejička - Dušan Konušík, Rastislav Hruškovič, Peter Cingel, Michal Ďuriš, Patrik Kostelanský, Radovan Kopinec
Priebeh : 1:0, 2:0 .... 7:0, 7:1
Góly : Michal Ďuriš 4, Peter Cingel 2, Dušan Konušík