Vyhľadávanie

3. kolo: DEPORTIVO 5:3 Oranjes

11.08.2001 13:41

DEPORTIVO 5:3 Oranjes

V našom treťom zápase sa nám podarilo poraziť Oranjes. Zaujímavé je, že sme zvíťazili s prvým a aj s druhým mužstvom tabuľky. Zápas to bol vyrovnaný, mali sme len jedného hráča na striedanie a preto nás čakal veľmi ťažký duel. Ešte k tomu dvaja mladíci, 15. ročný Kosťo junior, pre ktorého to bol druhý zápas a taktiež Mišo Cingel, ktorý má o jeden štart viacej. Obaja však zahrali dobre, Kosťovi trošku nevyšiel prvý polčas ale na druhú stranu treba povedať, že mal proti sebe M. Kresáňa, pravidelne najlepšieho strelca ligy. Trošku sme ho usmernili a druhý polčas hral výborne. Mišo Cingel zahral svoje a dokonca sa mu podarilo dať aj prvý gól v drese Deportiva. Grats :) Zápas sme začali dobre, vypracavoli sme si šance, Peter však svoje tutovky nepremenil a tak prišiel trest. Súper potrestal naše zaváhanie v obrane a vyhrával 1:0. Zabrali sme a dokázali sme za krátku dobu otočiť vývoj zápasu v náš prospech. Do polčasu sme stihli dostať na 2:2 ale aj streliť opäť vedúci gól. Druhý polčas začal podobne ako prvý, my sme svoje šance nepremenili a tak sme dostali vyrovnávajúci gól.
Hra bola naďalej vyrovnaná, bolo dôležité kto strelí ďalší gól. Chválabohu podarilo sa to nám, viedli sme 4:3. Oranjes potom zatlačili, mali dobré šance ale výborne chytajúci Marcel nás podržal. 3 minúty pred koncom sa rozhodli pre hru bez brankára, čo po chvílke Uško využil gólom do prázdnej brány cez celé ihrisko. Do konca zápasu sme si už výsledok postrážili a pripísali si cenné víťazstvo.

Deportivo 5:3 Oranjes (3:2)