Vyhľadávanie

4. kolo: DEPORTIVO 4:2 Casandra Bytča

11.08.2001 14:19

Megašláger kola a možno aj celej jeseňe ktorý sa hral v príjemnom futbalovom počasí pred peknou diváckou kulisou priniesol zaujímavý, bojvný zápas a na oko diváka príjemný futbal. Obe mužstvá hrali od začiatku opatrne a dávali si pozor aby neinkasovali ako prví. V prvom polčase hrali obe mužstvá s nasadením a s veľa osobnými súbojmi. Deportivo muselo na rozdiel od Bytče šetriť silami kedže hralo od začiatku iba s piatimi hráčmi do poľa ked až na druhý polčas prišlo spasenie v podobe Konušíka. Ale späť... V prvom,opatrnom polčase padol iba jediný gól ked sa presadil po peknej prihrávke gólom od žrde Kostelanský - 1:0. Druhý polčas priniesol veľké snaženie Bytče vyrovnať avšak márne. Na 2:0 pre Depor zvyšoval po peknej sólovej akcii Ďuriš ked nedal gólmanovi Bytče žiadnu šancu. Ešte väčšiu spokojnosť priniesol do radov Deportiva opäť Ďuriš ked sám zoči-voči brankárovi nezaváhal a chladnokrvne zvýšil na rozdiel triedy - 3:0. S blížiacim sa záverom začali Bytčania viac a viac hroziť a podarilo sa im znížiť na 1:3. K dalšiemu gólu sa Bytčani dostalo po rohu - 2:3. Nasledovne si Bytčani zobrali time-out, čo viac prospelo Deportivo. Z brány Bytče sa pri snahe vyrovnať vysunul aj brankár,čo Michal Ďuriš vedel patrične využiť - 4:2. Opäť iba dva inkasované góly na strane Deporu sú peknou vizitkou najmä pre branára Deporu Marcela Ondrejičku, ktorý opäť podal fantastický výkon. Pocvhvala však patrí celému Deportivu za veľkú bojovnosť.

Deportivo : Marcel Ondrejička - Dušan Konušík, Rastislav Hruškovič, Peter Cingel, Michal Ďuriš, Patrik Kostelanský, Ján Luhový

Priebeh : 1:0, 2:0, 3:0, 3:1, 3:2, 4:2

Góly : Michal Ďuriš 3, Patrik Kostelanský