Vyhľadávanie

5. kolo: DEPORTIVO 2:5 Iwa/Mapei

11.08.2001 13:44

Prvý polčas veľmi kvalitný zápas. Hral sa dobrý a vyrovnaný futsal. Prehrávali sme 2:0, prvý gól sme dostali po prísnej penalte. Inak musím rozhodcu pochváliť, že až na tento moment pískal výborne. Nevzdali sme sa, zlepšili sme kombínaciu a dokázali sme vyrovnať na 2:2. V úvode druhého polčasu sme mohli ísť do vedenia, mali sme viac z hry ale svoje šance sme nepremenili a tak prišiel zákonitý trest. Úplne voľný hráč Iwi s prehľadom skóroval. Mohli sme vyrovnať ale prečíslenia sme zahrali zle a súper opäť trestal. Po góle na 4:2 bolo rozhodnuté, zápas sa v podstate dohrával. Súper bol kvalitný, skúsení. Aj keď toho veľa nenabehali hrali veľmi dobre v útoku aj v obrane. My môžeme byť spokojný s prvým polčasom, druhý bol už z našej strany o dosť slabší. V budúcom kole hráme posledný zápas s poslednou Lánskou. Dúfam, že účasť bude podobná ako dnes.

Deportivo 2:5 Iwa/Mapei (2:2)

góly: Ďuriš 2

zostava: Onrejička M., Kostelanský P., Kostelanský R., Ušiak, Cingel, Kopinec, Ďuriš