Vyhľadávanie

5. kolo: DEPORTIVO 3:6 Oranjes

11.08.2001 14:20

Domáci boli od začiatku zápasu akokeby už mysľou na pozápasovom guláši. Pred gulášom však bolo treba poraziť celok Oranjes. Od začiatku sa hralo zo zabezpečených obrán. Ako prvým sa podarilo skórovať Oranjes čo im dodalo na sebavedomí. Depor hral bez chuti a myšlienky a hlavne opäť raz doplatil na nepremieňanie šancí. Na druhej strane Oranjes im uštedrili lekciu z efektivity ked zo štyroch šancí dokázali trikrát skórovať. Prvý polčas skončil teda Pre Depor pohromou - 0:3. Tento zápas trocha pripomínal jarný súboj týchto mužstiev z minulej sezóny. Depor hral druhý polčas ako vymenený hral futbal,behal,a bol pri chuti.Na 1:3 znižoval na začiatku druhého polčasu Kostelanský ku ktorému sa ochvíľu pridal Ďuriš a zrazu bolo 2:3. Pokračoval tlak Deporu zatiaľ čo Oranjes len bezhlavo odkopávali lopty. Depor mal kopec šancí na vyrovnanie stavu čo sa však nepodarilo a zákonite prišiel trest v podobe dvoch rýchlych gólov - 2:5. Malú iskierku nádeje ešte vykresal Kostelanský ked znížil na 3:5 avšak keby povyužíval šance čo mal mohlo byť kludne 7:5 pre Depor. Klinec do rakvy Deporu pridal v závere Gajdoš ked upravil na konečných 3:6. Kto však tento zápas nevidel neuverí, že Depor by si sa druhý polčas minimálne remízu zaslúžil... Oranjes do čoho kopli to im padlo... Ale aj o tom je futbal .Hrá sa na góly nie na šance, škoda. Treba sa poučiť a ísť dalej.

Deportivo : Marcel Ondrejička - Dušan Konušík, Rastislav Hruškovič, Michal Rezák, Michal Ďuriš, Patrik Kostelanský, Radovan Kopinec, Ján Luhový

Priebeh : 0:1, 0:2, 0:3, 1:3, 2:3, 2:4, 2:5, 3:5, 3:6

Góly : Patrik Kostelanský 2, Michal Ďuriš