Vyhľadávanie

6. kolo: DEPORTIVO 3:5 Lanská

11.08.2001 13:45

Na záver sezóny, sme prehrali s posledným celkom tabuľky 3:5. Prvý polčas sme vyhrali 2:0, vyzeralo to, že zápas by sme mohli vyhrať. Ale ako býva u nás zvykom, opäť nám nevyšiel druhý polčas ktorý sme prehrali 1:5. Množstvo chýb, strát lôpt a slabý prechod do útoku. Nedá mi však nespomenúť akciu Rada Kopinca v prvom polčase. Pretože už sa toho nemusíme nikdy dožiť :) Krásne sólo cez celé ihrisko, vyšperkované nasadením jasličiek poslednému brániacemu hráčovi, následne aj brankárovi, avšak na našu smolu lopta nebola na toľko razantná aby ju nestihol vracajúci hráč Lánskej odkopnúť. Pochváliť ale musím aj výkon mužstva v prvom polčase. Druhý už bol slabučký od každého jedného z nás. Škoda, že takých akcií, akou bola pri treťom našom góle, sme nedokázali urobiť viac. Zápas by určite dopadol inak. Rozhodca opäť odpískal výborný zápas.

Deportivo 3:5 Lanská (2:0)

góly: Ďuriš 2, Kopinec

zostava: Rezák, Kostelanský R., Ondrejička F., Kopinec, Cingel M., Cingel P., Ďuriš