Vyhľadávanie

6. kolo: DEPORTIVO 4:9 Pegonet

11.08.2001 14:21

Pegonet nebol to čo Deportivo čakalo... Bol to iný Pegonet ako sme videli hrať predtým. Teraz prišli takmer všetci ich hráči a nechýbal ani Záhradník. Pegonet začal od začiatku stretnutia vysoko napádať obrancov Deportiva s čím sa nevedeli vyrovnať a pod tlakom robili chyby. "Pegoneťáci" dobre behali a bránili a moc nepúšťali k lopte Deportivákov. Prvý gól dali hostia. Na tento gól ešte dokázalo odpovedať Deportivo prostredníctvom Kostelanského - 1:1. Góly však potom padali do siete Deportiva kde chýbal mág Ondrejička. Pegonet dal tri góly zatiaľ čo Depor iba jeden zásluhou Ďuriša a z toho logicky vyplýva polčasový výsledok 2:4. Druhý polčas bol podobný ako ten prvý, s rozdielom, že Depor hral od druhej polovice druhého polčasu s troma hráčmi, pretože niekto rezignoval. Náskok Pegonetu sa zvýšil na hrozivých 2:8 a s Deporom to nevyzeralo ružovo. Problémy mal Depor najmä s bránením Jana Záhradníka a Milana Svobodu. Nakoniec Depor ešte dokázal korigovať ked Kostelanský znižoval po peknej prihrávke Ďuriša na 3:8 a vzápätí po rohovom kope po peknej strele opäť znížil ten istý hráč na 4:8. V závere dokázal Pegonet upraviť cez rozháranú obranu Deportiva na konečných 4:9. Z prehry sa treba poučiť a ísť dalej netreba hned rezignovať. Aby sme sa naučili vyhrávať tak musíme aj prehrávať. Aj na to bola táto prehra dobrá =).

Deportivo : Michal Rezák - Pavol Martinka, Peter Cingel, Michal Ďuriš, Patrik Kostelanský, Radovan Kopinec,Ján Luhový

Priebeh : 0:1, 1:1, 1:2 . . . 1:4, 2:4 . . . 2:8, 3:8, 4:8, 4:9

Góly : Patrik Kostelanský 3, Michal Ďuriš