Vyhľadávanie

8.kolo: DEPORTIVO 4:3 FC Medveď

11.08.2001 14:24

Muži spoza rieky Domanižanka opäť neprišli v plnej sile, a to sa im proti takému silnému súperovi vypomstilo. Podľa očakávaní viacerých odborníkov to mal byť práve Depor, ktorý si mal odniesť všetky tri body. Ako prví sa na prekvapenie všetkých ujali vedenia Medvedi. Deportivu to však nerobilo ani najmenšie starosti keď po dobre zahratom nepriamom kope vyrovnalo zásluhou Dušana Konušíka. Chvíľu na to sa najlepšie pred bránou Medveďov zorientoval opäť Konušík a naklonil misky váh na stranu Deportiva. Povaha stále bojujúcich a nevzdávajúcich sa Medveďov sa však prejavila a do konca polčasu stihli strhnúť vedenie na svoju stranu. Po zmene strán Deportivo usilovne búšilo do pevnej obrany Medveďov, čo sa im aj podarilo po prekrásnej biliardovej akcii s ukážkovým zakončením Kostelanského - 3:3. Tento stav sa dlho držal. Dobré šance na víťazný gól mal najmä Luhový, ten ich však trestuhodne zahadzoval. O víťazný gól sa nakoniec postaral Man of the match Dušan Konušík, ktorý svoju sólovú akciu zakončil s prehľadom - 4:3. Potom Depor už hral s kľudom nikam sa neponáhľal držal loptu a Medveďom už do konca zápasu nedovolil v podstate nič. V závere ešte trafil Konušík opustenú bránu, pretože brankár Medveďov sa pokúšal pomôcť ostatným Medvedíkom pri poslednom rohovom kope. Avšak opustená brána, ktorú trafil Konušík bola len vchodová brána takže gól z toho nebol. Náskok Deportiva mohol byť ešte väčší, keď ešte v prvom polčase trafili Kostelanský a Konušík žrde prakticky prázdnej brány. Výborne opäť zahrali Kopinec a Cingel.

Deportivo : Marcel Ondrejička - Pavol Martinka, Peter Cingel, Dušan Konušík, Patrik Kostelanský, Radovan Kopinec, Ján Luhový

Priebeh : 0:1, 1:1, 2:1, 2:2, 2:3, 3:3, 4:3

Góly : Dušan Konušík 3, Patrik Kostelanský