Review

15. kolo
Deportivo 2:3 Dreváci (2:1)
nedeľa 27.2., 13:30, športová hala

V dôležitom zápase sme podľahli tvrdo hrajúcim Drevákom o jeden gól. Neboli sme horším mužstvom, za prehru môžu viaceré faktory. Začali sme výborne, hrali sme si svoju hru, síce dostali sme prvý gól, ale dokázali sme výsledok do polčasu otočiť. V podstate celý prvý polčas sme mali pod kontrolov. Vypracovali sme si dostatok šancí, trafili tyč, no bohužial ďalší gól sme nevstrelili. Dôležité bolo odskočiť o dva góly, pretože Dreváci by museli zmeniť štýl hry, nakopávania lopty na útočníka a viacej riskovať. Lenže už v prvej minúte druhého polčasu sme dostali z rohu gól na 2:2. Hra sa viacej vyrovnala a čakalo sa kto dá ďalší gól. Drevákom začal očividne druhý polčas pomáhať "rozhodca", vymyslel penaltu (ktorú Marcel zlikvidoval), ktorá v žiadnom prípade nemala byť, v podstate všetky sporné situácie rozhodol v prospech súpera, nám pískal každý kontakt a Dreváci si mohli beztrestne pomáhať faulami. Ale, tento zápas nám neprehral on, prehrali sme si ho sami, nevyuživaním šancí a nedôsledným bránením. Na konci sme pri hre bez brankára súpera zatlačili no vyrovnať sa nám nepodarilo.

góly: Ondrejička F., Ďuriš

zostava: Ondrejička M., Ondrejička F.,  Kostelanský P., Kostelanský R., Ďuriš, Cingel P., Cingel M., Martinka, Lapšo