18. kolo
Deportivo 5:2
 Neapol (4:1)
sobota 26.3., 13:00, športová hala

Po dobrom výkone zaslúžené víťazstvo. Hralo sa v tempe, bojovalo sa, bol to vcelku kvalitný zápas. Teda až na niektoré vygumované a zákerné zákroky niektorých indivíduí v modrom drese. Ale to sa čakalo, bohužial. Späť však k zápasu. Začali sme ako z partesu a po 30 sekundách hry sme otvorili skóre duelu. O minútu sme už viedli dokonca 2:0, keď Stano pridal aj svoj druhý gól v zápase. Neapol znížil peknou strelou, keď sme nedokázali odkopnúť loptu do bezpečia. Podarilo sa nám do polčasu dať pekný gól z priameho kopu a po výbornej akcií Uška, Filip zvyšoval už na 4:1. Do druhého polčasu nás začal súper viac napadať, s čím sme mali miestami problémy a nevedeli sme dlhšie podržať loptu. Vyčkávali sme čo vymyslia a pozorne sme bránili. Škoda, že sme sa nedostávali častejšie k brejkom a nepridali rýchlejšie ukludňujúci gól. Naopak po strate lopty zo situácie 2 na 1, sme inkasovali kontaktný gól. Neapol zabral, no my sme ich až na dve výnimky do konca zápasu k ničomu nepustili. Podarilo sa nám vypracovať si dobré šance, no ujala sa až strela Jančiho Lapša, ktorý definitívne potrvdil naše víťazstvo. Tým pádom sme im odskočili na 8 bodov, od Oranjes sme už o 3 body, kedže dnes nestačili na dobre hrajúci Winners. Dreváci si suverénne držia 6. priečku s 5 bodovým náskokom. Nabudúce nás čaká zaujímavý zápas s Dragons, uvidíme, šanca na víťazstvo určite je...

góly: Dolinka 2, Ondrejička F., Ďuriš, Lapšo

zostava: Ondrejička M., Ondrejička F., Kostelanský P., Kostelanský R., Ďuriš, Cingel P., Cingel M., Lapšo, Kopinec, Dolinka, Ušiak