20. kolo: Deportivo 8:3 Salamander (4:2)

20. kolo
Deportivo 8:3
 Salamander (4:2)
nedeľa 10.4., 13:00, športová hala

Zápas bol poznačený tým, že Salamandru neprišli viacerí dôležití hráči. Avšak táto skutočnosť neznižuje dobrý výkon, ktorý sme dnes predviedli. Súper nehral odovzdane, bojoval, ale s jedným hráčom na striedanie sa hrá veľmi ťažko. Po oťukávacom začiatku sme už po 7 - raz v rade otvorili skóre duelu, po veľmi peknej akcií do prázdnej brány. Onedlho sme pridali ďalšie kúsky po pekných akciách. Tri minúty pred koncom polčasu sme dostali dva lacné góly, keď sme si zle pokryli útočiacich hráčov Salamandru. Piaty ukludňujúci gól pridal Rado Kopinec v úvode druhého polčasu. Po akciách do prázdnej brány sme zvyšovali už na 7:2. Súperov brankár sa vysunul pomôcť svojim spoluhráčom, dlho nám nepožičiali loptu, vytvorili si tlak, no znížiť sa im podarilo až neskôr po brejku, kde sme opäť nepokryli hráča. Posledné slovo patrilo nám a tak sa zrodilo zaslúžené víťazstvo 8:3. V zápase sme priedviedli pekné gólové akcie, efektivita bola tiež vysoká, v obrane to bolo tentokrát slabšie i keď nie zlé. Za výkon chválim každého jedného, zamakali sme a stiahli Drevákov na tri body. V budúcom kole nás čaká druhý Pegonet, s ktorým sme po vyrovnanom a peknom zápase tesne prehrali 0:1.

góly: Ďuriš 2, Lapšo 2, Martinka 2, Kopinec, Ušiak

zostava: Ondrejička M., Ďuriš, Cingel P., Cingel M., Kopinec, Lapšo, Ušiak, Martinka