21. kolo
Deportivo 2:4
 Pegonet (1:2)
sobota 16.4., 09:00, športová hala

Tesná prehra s druhým mužstvom tabuľky. Odohrali sme dobrý zápas, najmä výkon v prvom polčase bol výborný. V druhom nám došli sily, pribudli nepresnosti, hlavne po slabšom pohybe. Začali sme dobre, otvorili sme skóre a mali niekoľko ďalších šancí. Boli sme lepším mužstvom, no po chybe inak výborne chytajúceho Marcela, súper vyrovnal (aj mistr tesař se někdy utne :). Zápas sa vyrovnal, hral sa pekný zápas. V 22 minúte vypadla časomiera a päť minút sa nehralo. To nás trošku rozladilo a z protiútoku Uško v pohode skóroval - no bohužial pre nás, do vlastnej siete :) Druhý polčas bol z našej strany slabší, Pegonet bol lepší, využil našu hluchú fázu v zápase a zvýšil svoj náskok na 1:3. Pridali sme, vyrovnali hru a začali byť opäť nebezpečný. Po penalte sme znížili na rozdiel jedného gólu, no vzápätí po zle rozohranom rohovom kope sme dostali štvrtý gól. Obrane Pegonetu robil veľké problémy Filip, ktorého zastavovali len faulami a tak sme sa prvý krát v sezóne dočkali dvoch trestných kopov po 6 fauloch súpera. Z prvej sme netrafili bránu a druhú strelu výborne vyrazil brankár. Zahrali sme dobrý zápas, doplatili sme však na chyby, ktorými sme Pegonetu darovali tri góly a opäť sme sa v útoku natrápili na gól. Pegonetu gratulujem, majú dobré mužstvo a zaslúžene obsadia druhé miesto tabuľky. V poslednom kole hráme s Rodou, ktorá to na nás vie a v oboch vzájomných zápasoch nás porazila, je čas to napraviť :). Po zápase sadneme na zaslúžené posezóne pivečko..