Deportivo 3:3 Pegonet (2:2), Deportivo 1:3 Norky (0:0)

Deportivo 3:3 Pegonet (2:2)
g:

K. Sádecký 2+0, F. Ondrejička 1+0, P. Kostelanský 0+1, R. Kostelanský 0+1

z: Ondrejička M., Valachovič M., Sádecký K., Martinka P., Kopinec R., Kostelanský R., Cingel M., Ondrejička F., Kostelanský P.,

K zápasom..dva podobné výkony, veľká obetavosť, bojovnosť, v sobotu nepremenená žiadna šanca, dnes aspoň čosi. V oboch zápasoch výborná defenzíva, dnes aj dobrá podpora ofenzívy. Výborný Marcel. Norky nás vytrestali za tie nepremenené šance v prvom polčase, v druhom sa ujali vedenia po peknej individuálnej akcií Gajdošíka a zaslúžene vyhrali.
Proti Pegonetu sme hrali rovnako no len s tým rozdielom, že sme sa ujali vedenia my, dokonca dvojgólového. Mohli sme teda hrať ďalej zo zabezpečenej obrany a na rýchle brejky. Pegonetu sa dvoma zlepenými gólmi podarilo vyrovnať a v druhom polčase po našich zahodených tutovkách aj otočiť na 3:2. Vypracovali sme si však ďalšie šance a dokázali vyrovnať na konečných 3:3. V závere ešte mohli obe mužstvá strhnúť vedenie na svoju stranu no remízový stav sa už nezmenil ani po samostatnom nájazde našich dvoch hráčov na brankára Pegonetu..

Chalani pochvala, dnes to bolo odmakané, odbojované...remíza je podľa všetkého zaslúžená, dobrá. Mali sme šance ale tie mal aj Pegonet, do konca roka hráme ešte dve kolá, najbližšie 16. (nedeľa) o 18:00 proti Renegade a hrá sa aj 22.12 (Sobota) o 15:00 s Pirátmi !