Vyhľadávanie

Deportivo 3:9 Bunker (0:2)

V zápase s favoritom sme prvý polčas neodohrali vôbec zlú partiu. Dovolím si tvrdiť, že sme boli Bunkru vyrovnaným súperom, no nepremenili sme výborné príležitosti, nepriklonilo sa ku nám ani šťastie pri Filipovej peknej strele, Uškovi sa už dlho nestalo, žeby ušiel obrane a bežal sám na brankára, no ani on svoju šancu nevyužil a tak prišiel trest v podobne dvoch gólov. Druhý polčas to už bolo horšie, Bunker nás veľmi často prečísloval a to sa už potom veľmi ťažko bráni. Nevedeli sme si rady najmä s P. Hybbenom, ktorý si s nami robil čo chcel a ťahal väčšinu útokov, ktoré jeho spoluhráči gólovo zakončovali. Hrozivých 7:0 sme aspoň trochu skorigovali na konečných 9:3. Treba však uznať, že tento súper je niekde inde ako my, hrávajú spolu strašne dlhú dobu, prihrávajú si naslepo, vedia 1 na 1 a v koncovke sú chladnokrvný. Z tohto zápasu si nerobme ťažkú hlavu a stavajme na dobrom výkone z prvého polčasu. Neoficiálne by nás malo čakať cez víkend dvojkolo, zatiaľ na stránke mlmf je písaná len nedeľa o 9:00 s Norkami.